blogrostami blogrostami .

blogrostami

رئیس سازمان سنجش باید پاسخگوی حواشی کنکور ۱۴۰۱ باشد

خبرگذاری صدا و سیما:سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به نشست عصر فردای این کمیسیون در حضور رئیس سازمان سنجش، گفت: مجلس و کمیسیون آموزش در کنار دانش آموزان است و رئیس سازمان سنجش باید پاسخگوی حواشی کنکور ۱۴۰۱ باشد.

مقالات بیشتر:وکیل قتل غرب تهران

رئیس سازمان سنجش باید پاسخگوی حواشی کنکور ۱۴۰۱ باشدبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از خانه ملت رضا حاجی پور با اشاره به وجود برخی نارضایتی‌ها نسبت به نحوه برگزاری کنکور سال ۱۴۰۱، عنوان کرد: مجلس به ویژه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری پیگیر نحوه برگزاری آزمون خواهد بود و دانش آموزان از این بابت نگرانی نداشته باشند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه نخواهیم حقی از کسی در راستای برگزاری کنکور ضایع شود، افزود: ارائه گزارش رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اقدامات انجام شده آن سازمان در برگزاری کنکور سال ۱۴۰۱ در برنامه کمیسیون آموزش قرار دارد و رئیس سازمان سنجش باید در خصوص برخی اعتراضات دانش آموزان در خصوص کنکور پاسخگو باشد.

وی تصریح کرد: مجلس و کمیسیون آموزش در کنار دانش آموزان است و پیگیر تمامی تخلفات احتمالی رخ داده در برگزاری کنکور ۱۴۰۱ خواهیم بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تأکید بر اینکه صحت آزمون و درستی آن برای همگان از اهمیت بالایی برخوردار است، اضافه کرد: بروز برخی نارسایی از جمله قطعی اینترنت و انتشار تصویری از دفترچه آزمون در فضای مجازی و یا استفاده از وسیله‌های غیرمجاز در حین آزمون به هیچ عنوان قابل قبول نیست و این موضوعات پیگیری خواهد شد.

مقاالت دیگر:باغ تالار جاجرود


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۵۶:۴۸ توسط:blogrostami موضوع: نظرات (0)