blogrostami blogrostami .

blogrostami

کاهش شدید قیمت طلا و سکه در بازار + قیمت روز طلا و سکه چند؟

با توجه به افزایش قیمت طلای جهانی و میل شدید انواع سکه به افزایش قیمت، اما با کاهش قیمت دلار قیمت طلا در مسیری کاهشی در پیش گرفته است.

به گزارش سلام نو به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت سکه امامی امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱ نسبت به روزهای گذشته در مسیری افزایشی قرار گرفته است. این در حالی است که قیمت طلا (۱۸عیار) نسبت به روز گذشته کاهشی بوده و وارد کانال قبلی شده است.

در لحظه تنظیم این گزارش قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۸۷۳ هزار تومان است.

سکه و طلا19

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی بر اساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، اکنون ۲۱ میلیون و ۷۴۷ هزار تومان است و نسبت به قیمت بازگشایی بازار، مسیری افزایشی را طی کرده، سکه روز گذشته در کانال ۲۰ میلیون تومانی قرار داشته است.

حباب این نوع سکه در این لحظه سه میلیون و ۴۳۹ هزار تومان است و قیمت روز گذشته این فلز ارزشمند ۲۱ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان بوده است.

مقالات بیشتر:دفتر عقد

قیمت سکه بهار آزادی

سکه بهار آزادی نیز اکنون در لحظه تنظیم این گزارش به ۲۰ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان قیمت دارد. حباب این نوع فلز ارزشمند دو میلیون و ۲۸۴ هزار تومان برآورد می‌شود که نسبت به قیمت قبلی آن افزایش داشته است.

آخرین نرخ روز گذشته سکه بهار آزادی، ۲۰ میلیون و ۱۹۸ هزار تومان ثبت شده است. این نوع سکه همسو با سکه امامی روندی افزایشی را طی کرده است.

قیمت نیم‌ سکه

قیمت نیم ‎‌سکه در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و نسبت به نرخ روز گذشته روندی افزایشی را تجربه کرده است. حباب این سکه سه میلیون و ۱۹۶ هزار تومان ثبت شده است.

قیمت ربع سکه

قیمت ربع سکه اکنون هشت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده و از روز گذشته به این سو مسیری افزایشی را طی کرده است. حباب این نوع سکه نیز چهار میلیون و ۱۹۶ هزار تومان برآورد می‌شود.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی نیز چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برآورد می‌شود. حباب این سکه نیز دو میلیون و ۱۸۱ هزار تومان است و نسبت به روز گذشته روندی افزایشی را پیموده است.

در اقتصاد ایران بازار دلار تاثیر مستقیمی بر قیمت سکه دارد. امروز با کاهش نسبی قیمت دلار مسیر طلا کاهشی شده و سکه با افزایش روبه‌رو است.

 

این اتفاق را می‌توان ناشی از وجود متقاضی در بازار سکه دانست. وجود موقعیت‌های مشابه قبلی ثابت کرده است هر زمان که نااطمینانی در بازار دلار و به طور کلی جامعه افزایش پیدا می‌کند خریداران سکه افزایش پیدا می‌کنند.

مقالات بیشتر:وکیل سعادت آباد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۱۷:۴۴ توسط:blogrostami موضوع: نظرات (0)